Warning: Declaration of iconNavs_Edit_Nav_Menu_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /usr/home/jax-y2k/domains/alpina-ubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/plugins/iconic-navigation/iconavs_menu_fun.php on line 354 Warning: Declaration of description_walker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /usr/home/jax-y2k/domains/alpina-ubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/themes/bialkowskicms/functions.php on line 176 Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /usr/home/jax-y2k/domains/alpina-ubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/themes/bialkowskicms/functions.php on line 176 Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /usr/home/jax-y2k/domains/alpina-ubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/themes/bialkowskicms/functions.php on line 214 Ubezpieczenie domu | Agencja Ubezpieczeniowa w Radomiu
BAZA WIEDZY
Ubezpieczenia rodzinne

Ubezpieczenie domu przez firmę ubezpieczeniową

Ubezpieczenie domu w naszej firmie to gwarancja, że w razie niespodziewanych okoliczności zostaną wypłacone pieniądze za jego uszkodzenie. Wielu ludzi zapomina, jak ubezpieczenie domu jest przydatne, a pomoc ubezpieczyciela nieoceniona na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Odbudowa domu po pożarze czy zalaniu jest bardzo kosztowna. Czasami wymaga stawiania fundamentów od zera. Dzięki pieniądzom uzyskanym z ubezpieczenia naprawa czy remont jest łatwiejsza.  

Dlaczego warto ubezpieczyć dom?

Ubezpieczenie domu to czasami koszt kilkuset złotych rocznie. W porównaniu z wartością budynku i jego wyposażenia nie są to wysokie kwoty. Wraz z pakietem ubezpieczeń na życie całej rodziny daje nieocenione poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Ubezpieczenie domu jest przemyślaną inwestycją, która chroni przed stratami z powodu zalania, wandalizmu, włamania, kradzieży, zniszczenia mienia w wyniku zamarznięcia wody w instalacjach i wiele innych.

Ubezpieczenie domu - co obejmuje

Zakres ubezpieczenia w naszej agencji jest kreowany bezpośrednio przez klienta zgodnie z jego wymaganiami. Pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, ubezpieczając:

  • domy mieszkalne z elementami stałymi – mury, elewacje, okna,
  • wyposażenie domu,
  • pomieszczenia gospodarcze,
  • ogrodzenie, bramy garażowe,
  • meble ogrodowe i mienie znajdujące się na posesji,
  • dach, rynny, elementy solarne.

ubezpieczenie-domu